льготы

Karštojo cinkavimo pagrindiniai privalumai

  • Cinko dangos ilgaamžiškumas – ji konstrukcijas apsaugo nuo rūdžių visą savo tarnavimo laiką.
  • Žemos eksploatacinės sąnaudos.
  • Tolygų ir optimalų cinko padengimą galima atlikti ir sunkiai prieinamose gaminių vietose.
  • Cinkavimo kokybė nepriklauso nuo oro sąlygų.
  • Gaminių galuose ir kampuose cinko padengimo sluoksnis bus toks pat arba didesnis kaip ir lygiame gaminio paviršiuje.
  • Cinko danga yra atspari mechaniniams pažeidimams (pvz. transportavimo arba montavimo metu).
  • Kokybės kontrolė yra paprasta ir greita.
  • Cinkuotus gaminius galima suvirinti įprastais suvirinimo metodais.

Pagrindinė priežastis, dėl ko verta cinkuoti gaminius yra ekonominis privalumas. Lyginant su dažymu pradinė kaina didesnė, bet įvertinant, kad dažymą kas kiek laiko reikia atnaujinti, bendra dažymo savikaina bus didesnė, nei cinkuojant. 85 mikronų cinko sluoksnis apytiksliai tik po 25 metų praranda savo teigiamas savybes. Per tuos 25 metus mažiausiai trys kartus teks pakartotinai dažyti gaminius, todėl dažymo išlaidos bus žymiai didesnės nei cinkuojant gaminius. Be to perdažant gaminius, surinktose konstrukcijose sunku nudažyti sunkiai prieinamas vietas.

Skip to toolbar

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. _icl_current_language Naudojamas išsaugoti pasirinktai kalbai kitai apsilankymo sesijai. 24 valandos
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti