Сталь выбор

Daugelį plieno rūšių galima kaštai cinkuoti, bet dangos kokybė (blizgesys, glotnumas, storis) bus nevienodi, priklausomai nuo plieno cheminės sudėties ir jo paviršiaus stovio. Tai įtakoja anglies (C), fosforo (P) ir ypač silicio (Si) kiekis pliene. Anglies ir silicio suminis kiekis plieno sudėtyje neturi viršyti 0,5%. Kai silicio koncentracija pliene yra 0,05 ÷ 0,12% gali susidaryti per storas ir grubus cinko sluoksnis, kuris naudojant skilinės. Rekomenduojame plieną, kuriame silicio koncentracija mažesnė nei 0,03% arba 0,12 ÷ 0,25% ribose. Praktika leidžia teigti, kad plieno sudėtis ne visada atitinka išduotam sertifikatui, todėl naudojant tokį plieną rekomenduojame bandomąjį cinkavimą.

Skip to toolbar

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. _icl_current_language Naudojamas išsaugoti pasirinktai kalbai kitai apsilankymo sesijai. 24 valandos
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti