Technologija

Karštasis cinkavimas vykdomas 450°C – 460°C temperatūroje. Ištirpęs cinkas difunduoja į plieno paviršių ir sudaro legiruotą sluoksnį, o ištraukiant gaminius iš lydalo, ant išorinio paviršiaus lieka gryna cinko danga. Dažniausiai pagrindo metalo paviršiaus netolygumas, šiurkštumas lieka matomas ir po lydaline cinko danga. Vienetinių gaminių lydalinių cinko dangų šiurkštumas yra kitoks negu nepertraukiamoje linijoje cinkuotų ir mechaniškai valytų (cinkuota skarda) arba cinkuotų elektrocheminiu būdu. Lydalinių cinko dangų (šviesiai ar tamsiai pilkų) apsaugos nuo korozijos trukmė apytikriai proporcinga dangos storiui. Standartas ISO 1461 nurodo minimalius lydalinės dangos storius priklausomai nuo cinkuotų gaminių storio.

Ruošinio storis Minimalus dangos storis, µm Vidutinis dangos storis, µm
Plienas ≥ 6 mm 70 85
Plienas nuo ≥ 3 mm iki < 6 mm 55 70
Plienas nuo ≥ 1,5 mm iki < 3 mm 45 55
Plienas < 1,5 mm 35 45
Skip to toolbar

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. _icl_current_language Naudojamas išsaugoti pasirinktai kalbai kitai apsilankymo sesijai. 24 valandos
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti